SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Sitemiz ile ilgili mevcut sorular ve bu soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz. Diğer sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

coskunyayincilik.com.tr'de, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir. Ayrıca; sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.
Müşteri hizmetleri numaramız 0212 438 56 76'yı aradığınızda, müşteri temsilcisi arkadaşlarımız sizlere bu konu hakkında yardımcı olacaklardır.
İsterseniz www.coskunyayincilik.com.tr sitemiz üzerinden yada 0212 438 40 40 nolu sipariş hattımızı arayarak kapıda ödemeli olarak siparişinizi verebilirsiniz. Ürün ücretini kapınıza gelen kargo görevlisine nakit olarak ödeyebilirsiniz.
Siparişinizin ile ilgili gelen mailde belirtilen kargo firması ve kargo takip numarası ile kargo takip sayfamızdan, siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz.
Siparişleriniz İstanbul'dan kargolanmaktadır. İstanbul'a 600 km uzaklıktaki bölgelere ertesi gün teslim edilmektedir. 600 km mesafeden uzak bölgeler ise 2-3 iş günü arasında teslimat yapılmaktadır.
Haftaiçi saat 14:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. Cumartesi günleri verilen siparişleriniz, pazartesi günü kargoya verilmektedir. Haftasonu ve resmi tatil günlerine denk gelen siparişleriniz takip eden ilk iş günü kargoya verilmektedir.
coskunyayincilik.com.tr'de, üyeliksiz alışveriş yapabilirsiniz.