İletişim

  İletişim Bilgilerimiz

  Adres: İKİTELLİ OSB MAH. HÜRRİYET BULV. DEPARKO SAN. SİT. NO:1/38/3003 BAŞAKŞEHİR/İSTANBUL

  Telefon: (212) 438 56 76
  Email: info@coskunyayincilik.com.tr

  Sıkça Sorulan Sorular

  coskunyayincilik.com.tr'de, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir. Ayrıca; sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.
  Müşteri hizmetleri numaramız 0212 438 56 76'yı aradığınızda, müşteri temsilcisi arkadaşlarımız sizlere bu konu hakkında yardımcı olacaklardır.
  İsterseniz www.coskunyayincilik.com.tr sitemiz üzerinden yada 0212 438 40 40 nolu sipariş hattımızı arayarak kapıda ödemeli olarak siparişinizi verebilirsiniz. Ürün ücretini kapınıza gelen kargo görevlisine nakit olarak ödeyebilirsiniz.
  Siparişinizin ile ilgili gelen mailde belirtilen kargo firması ve kargo takip numarası ile kargo takip sayfamızdan, siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz.