Ödeme ve Teslimat

ÖDEME VE TESLİMAT

Ödeme :

coskunyayincilik.com.tr üzerinden vermiş olduğunuz siparişler ile ilgili ilk adım ödeme kontrolünün yapılmasıdır. Havale / EFT veya Kredi Kartı Ödeme sistemi ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle teslimat süresi başlar. Saat 14.00’dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır ve kargoya verilir.

Havale ve EFT  İle Ödeme :

3 (üç) iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale / EFT ödemeli siparişleriniz geçersiz sayılır. Havale / EFT sistemi ile yapılan alışverişlerde, havale / EFT yapıldıktan sonra sayfa altında bulunan, havale bildirim formunu doldurarak bildirimde bulunmanız, ürününüzün size daha hızlı ulaşması konusunda katkı sağlayacaktır.

Kapıda Ödeme :

Kapıda ödeme seçenekli siparişleriniz de gerekli görüldüğü durumda telefon ile müşteri onayı alınarak sipariş işleme konur. Bu nedenle belirtmiş olduğunuz numaranın size ulaşabileceğimiz bir numara olması gerekmektedir.

Kapıda ödeme seçeneği seçildiği durumlarda, kapıda ödeme bedeli olarak 7 TL (Yedi Türk Lirası) otomatik olarak toplam tutara eklenir. Kapıda ödeme bedeli kargo (taşıma) bedelinden farklı bir hizmet olup kargo şirketine ek ücret olarak ödeme yapılmaktadır. Bu bedel kargo şirketinin belirlemiş olduğu bir tutar olup firmamızla direkt bir alakası bulunmamaktadır.

Kargo (Teslimat):

Sitemizde alışverişleriniz + Kargo ücreti şeklindedir.

Kargo firmalarının yurtiçi teslimat süreleri 1 ila 5 gün arasında değişiklik göstermektedir.(Teslimat adresinin bulunduğunuz şehirde kargo şubesine uzaklığıyla değişkenlik göstermektedir). Siparişinizle ilgili kargo takip bilgisi kargo teslimini takiben en kısa süre içerisinde sisteme kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilmektedir. Üye girişi yaparak sağ üst kısmında yer alan kullanıcı menüsündeki siparişlerim bölümünden kargo takip bilgisine ulaşabileceğiniz gibi, e-posta veya telefon yolu ile müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek kargo takip bilgisini öğrenebilirsiniz.

www.coskunyayincilik.com.tr